Rėmėjai

UAB Mantinga logo

SVIESAlogo melynas
logo

Mūsų draugai

suduvos gidas 
SKF

kulturos centras 

kalvarijos logo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien134
mod_vvisit_counterVakar353
mod_vvisit_counterŠią savaitę134
mod_vvisit_counterŠį mėnesį14090
mod_vvisit_counterViso2642357SKKL sirgalius kviečiame į superfinalo varžybas! PDF Spausdinti El. paštas
Antradienis, 2012-03-20 13:16

Kovo 25 dieną Sūduvos krepšinio-kvadrato lygos superfinale susitiks po dvi stipriausias Kalvarijos ir Kazlų Rūdos kvadrato ir krepšinio komandas. Kvadrato varžybose dėl trečios vietos kausis Kazlų Rūdos ir Jungėnų pagrindinių mokyklų komandos, dėl pirmos – Kalvarijos gimnazijos ir Plutiškių vidurinės mokyklos sportininkai. Krepšinio aikštelėje dėl trečios vietos susitiks Plutiškių vidurinės mokyklos ir Jungėnų komandos, dėl pirmos vietos – Kazlų Rūdos K.Griniaus ir Kalvarijos gimnazijų komandos.

Pertraukėlių metu žiūrovai galės įvertinti ir kiekvienos komandos šokėjų pasirodymus, pertraukų tarp varžybų metu vyks Oro karaliaus konkursas. Po varžybų vyks apdovanojimų ceremonija, kurios metu lygos čempionai ir prizininkai bus apdovanoti lygos organizatorių – labdaros ir paramos fondo „Sūduvos ateitis“ taurėmis ir medaliais. Krepšinio varžybų metu taip pat bus išrinkti ir apdovanoti du taikliausi tritaškių metikai, taikliausias baudų metikas, snaiperis, rezultatyviausias ir naudingiausias krepšinio varžybų žaidėjai.

Po apdovanojimų visų laukia puikus Šakių cirko studijos „Šypsena“ artistų pasirodymas.

Varžybos vyks Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centre, Daukanto g. 18, pradžia 11 valandą.

Virginija Samuolienė