Rėmėjai

UAB Mantinga logo

SVIESAlogo melynas
logo

Mūsų draugai

suduvos gidas 
SKF

kulturos centras 

kalvarijos logo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien340
mod_vvisit_counterVakar849
mod_vvisit_counterŠią savaitę1189
mod_vvisit_counterŠį mėnesį22960
mod_vvisit_counterViso2447071SKKL superfinalas staigmenų nepateikė PDF Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2014-05-12 10:18

IMG 0585Gegužės 10 dieną puikiomis ir lygiavertėmis kovomis baigėsi keletą mėnesių trukusi Sūduvos krepšinio kvadrato lyga. Superfinale susitiko po dvi komandas - Kalvarijos ir Kazlų Rūdos zonos krepšinio ir kvadrato varžybų 1-2 vietų laimėtojas. Deja, jo baigtis, tiksliau čempionai – tie patys, kaip ir pernai. 

Tradiciškai pirmieji į aikštelę išbėgo kvadrato atstovai. Pirmosiose varžybose turėjo susitikti Kazlų Rūdos ir  Jungėnų pagrindinių mokyklų komandos. Jungėniškiams neatvykus į varžybas, III vieta atiteko Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos jauniesiems kvadrato žaidėjams. Beje, reikia pastebėti, kad laisvu nuo varžybų metu jaunieji sportininkai nenuobodžiavo – mielai žaidė futbolą naujajame Kalvarijos gimnazijos futbolo dirbtinės dangos manieže.

Dėl pirmos vietos ir aukso medalių nuo pat pirmos minutės užvirė įnirtinga kova tarp Kalvarijos gimnazijos ir Plutiškių vidurinės mokyklos komandų. Varžybos vyko taškas į tašką ir iki pat varžybų pabaigos buvo neaišku – kuri komanda laimės. Sėkmė antrus metus iš eilės lydėjo jaunuosius Kalvarijos sportininkus. Jiems atiteko aukso medaliai ir didžioji SKKL 2014 metų čempionų taurė.

Pirmosiose krepšinio varžybose kovoti dėl trečios vietos į aikštelę išbėgo antrų vietų zonose laimėtojai - Plutiškių ir Aistiškių komandos. Įnirtingose grumtynėse per pirmąjį kėlinį Aistiškių komanda sugebėjo įgyti net 12 taškų persvarą. Nors antrajame kėlinyje plutiškiečiai varžovus buvo jau prisiviję, tačiau svetimos sienos, matyt, nepadėjo, kituose kėliniuose taškų skaičius tik didėjo. 91:77 - Aistiškių komanda pasipuošė bronzos medaliais.

Dėl I vietos ir SKKL krepšinio čempionų taurės susikovė praėjusių metų čempionai - Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos ir Kalvarijos gimnazijos krepšininkai. Tiek gražių aistrų, sportinio kovingumo, meistriškumo ir tritaškių lietaus galėtų pavydėti net ir aukščiausios lygos varžybų organizatoriai. Kalvarijiečių dideliam nusivylimui, sėkmė lydėjo K.Griniaus gimnazijos krepšininkus – jie nugalėjo rezultatu 52:42.

Apdovanojimų ceremonijos metu Kalvarijos savivaldybės meras Valdas Aleknavičius medaliais bei nugalėtojų taurėmis apdovanojo Kalvarijos zonos nugalėtojus. Kazlų Rūdos sportininkai truputį pavydžiai žiūrėjo, kaip pagerbiami Kalvarijos sportininkai. Juk tiek nedaug kainuoja parodyti vaikams dėmesį ne vien tik per rinkimus....

SKKL organizatoriai šiemet įsteigė prizą ir palaikymo komandai. Ja apdovanota jau keletą metų savo sportininkus į varžybas lydinti ir gražius šokius kurianti Sangrūdos gimnazijos merginų šokių grupė. Taurėmis taip pat buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai. Kvadrato komandose geriausiais išrinkti: Kalvarijos komandoje –Deimantė Šimilevičiūtė, Plutiškių – Džiugas Kazakevičius, Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos –Osvaldas Šarakauskas, Nemunaičių – Tautvydas Žideckis, Sangrūdos – Karolis Juronis.

Krepšinio komandose geriausiais pripažinti: Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos - Lukas Diliauskas, Kalvarijos - Karolis Lukoševičius, Aistiškių - Mantas Šmigelskas, Plutiškių - Aidas Karčiauskas, Sangrūdos - Robertas Gusčius, Juodelių komandos - Dairūnas Tamašauskas

Geriausiai tritaškius mėtė Aistiškių komandos žaidėjas Mantas Šmigelskas, geriausias baudų metikas - Edvinas Kriščiukaitis, naudingiausias komandos žaidėjas - Kalvarijos gimnazijos atstovas Karolis Lukoševičius, o rezultatyviausiu SKKL žaidėju tapo Sangrūdos gimnazijos komandos žaidėjas Robertas Gusčius

Po superfinalo vyko snaiperio varžybos, į kurias užsiregistravo gausus būrys norinčiųjų. Nugalėtojui išaiškinti prireikė papildomų metimų, nes nuo vidurio linijos net du žaidėjai pataikė po 2 metimus. Sėkmė lydėjo Kalvarijos gimnazijos krepšininką Dairūną Tamašauską.

Tradicinėse Oro karaliaus varžybose gražiausio, surinkusio net 40 balų, metimo autoriumi pripažintas Robertas Gusčius.

Lygos organizatoriai – Labdaros ir paramos fondas „Sūduvos ateitis“ komandoms padovanojo krepšinio ir kvadrato kamuolius.

Birutė Kažemėkaitė

Labdaros ir paramos fondo „Sūduvos ateitis“ direktorė

IMG 0731

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 0732

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 0738

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG 0746