Rėmėjai

UAB Mantinga logo

SVIESAlogo melynas
logo

Mūsų draugai

suduvos gidas 
SKF

kulturos centras 

kalvarijos logo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien890
mod_vvisit_counterVakar721
mod_vvisit_counterŠią savaitę2536
mod_vvisit_counterŠį mėnesį17164
mod_vvisit_counterViso2722704Labdaros ir paramos fondas „Sūduvos ateitis“
SKKL savanorių išvyka į LKL finalo rungtynes Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2013-05-06 14:28

IMG 0898Gegužės 4 d. Sūduvos krepšinio-kvadrato lygos savanoriai, teisėjai, komandų treneriai ir kiti, talkinusieji organizuojant šiemetinę SKKL, organizatorių kvietimu stebėjo Lietuvos krepšinio lygos finalines varžybas tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“. Trečiąsias Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finalo rungtynes rezultatu 72:45 laimėjo „Žalgiris“, serijoje iki 4 pergalių išsiveržęs į priekį 3:0.

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname Sūduvos krepšinio-kvadrato lygos čempionus! Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 2013-04-14 20:15

IMG 9761SKKL krepšinio čempionais antrus metus iš eilės tapo Kazlų Rūdos K. Griniaus gimnazistai, įtampos kupinose varžybose rezultatu 89:66 įveikę Sangrūdos krepšininkus. Kvadrato čempionais tapo Kalvarijos pagrindinės mokyklos sportininkai, pergalę prieš Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos kvadrato komandą išplėšę tik po trijų kėlinių 2:1. Taip šeštadienį baigėsi daugiau nei du mėnesius trukusi Sūduvos krepšinio-kvadrato lyga, kai kam pergalės šūkius skanduojant, o kai kam ir ašarą braukiant. Nugalėti norėjo visos lygoje dalyvavę komandos, o jų gausos galėtų pavydėti net ir Lietuvos krepšinio lyga. Šiemet dėl organizatorių – Labdaros ir paramos fondo „Sūduvos ateitis“ įsteigtos taurės kovojo 14 krepšinio komandų ir 10 kvadrato.

Skaityti daugiau...
 
Išaiškėjo stipriausios SKKL Kazlų Rūdos zonos komandos Spausdinti El. paštas
Penktadienis, 2013-04-12 21:12

IMG 9543Penktadienio popietę Kazlų Rūdos savivaldybės sporto centre kunkuliavo kvadrato ir krepšinio aistros. Dvikovoje dėl trečiosios vietos Kazlų Rūdos pradinės mokyklos kvadrato komanda nesunkiai įveikė Bagotosios sportininkus 2:0. O dėl pirmosios vietos Plutiškių ir Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos komandoms teko aršiai pakovoti. Susitikimo nugalėtojui išaiškinti prireikė trijų kėlinių, o paskutinėmis sekundėmis aikštelėje kiekviena komanda teturėjo po vieną neiškirstą sportininką. Taiklesnė ranka ir stipresni nervai buvo Kazlų Rūdos pagrindinės komandos, jie laimėjo 2:1. Šios mokyklos kvadrato komanda rytoj Punske susitikime su Kalvarijos komanda kovos dėl SKKL kvadrato taurės, o Plutiškių ir Jungėnų komandos – dėl trečiosios vietos.

Skaityti daugiau...
 
Kviečiame į SKKL superfinalo varžybas! Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2013-04-10 10:32

SKKL taure2013Balandžio 13 d. kviečiame atvykti į Punsko gimnaziją stebėti Sūduvos krepšinio-kvadrato lygos superfinalo varžybų. Varžybos prasidės 11 val. (Lietuvos laiku) kvadrato komandų kovomis. Po jų į aikštelę išbėgs krepšinio komandos, kovosiančios dėl 3 vietos, ir pabaigs varžybas SKKL Kalvarijos ir Kazlų Rūdos zonų krepšinio varžybų nugalėtojos, kovosiančios dėl SKKL taurės.

Varžybų pertraukų metu vyks Oro karaliaus ir metimo nuo vidurio linijos konkursai, žiūrovus gražiais pasirodymais, kaip visada, linksmins šokėjos.

Skaityti daugiau...
 
Balandžio 12 d. Kazlų Rūdos savivaldybės Sporto centro salėje vyks SKKL krepšinio Kazlų Rūdos zonos finalai Spausdinti El. paštas
Pirmadienis, 2013-04-08 11:38

16 val. mažajame finale, dėl 3-4 vietų, susitiks Antanavo pagrindinė mokykla su Kazlų Rūdos pagrindine mokykla.

17 val. didžiajame finale, dėl 1-2 vietų susitiks Plutiškių vidurinė mokykla su Kazlų Rūdos K.Griniaus gimnazija.

Kvadrato komandos nugalėtojus išsiaiškins balandžio 10 d. vyksiančiose varžybose.

SKKL kvadrato ir krepšinio nugalėtojų apdovanojimai vyks balandžio 12 d., po krepšinio varžybų. Kviečiame sirgalius dalyvauti ir palaikyti savo komandas!

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 10 iš 22