Rėmėjai

UAB Mantinga logo

SVIESAlogo melynas
logo

Mūsų draugai

suduvos gidas 
SKF

kulturos centras 

kalvarijos logo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien152
mod_vvisit_counterVakar540
mod_vvisit_counterŠią savaitę2969
mod_vvisit_counterŠį mėnesį13995
mod_vvisit_counterViso629483Labdaros ir paramos fondas „Sūduvos ateitis“
Kalvarijoje jau ketvirtąjį sezoną startavo SKKL Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 2014-03-01 11:19

IMG 3063Vasario 26 dieną Kalvarijos gimnazijos sporto salėje vyko jau ketvirtojo, tradicinio SKKL turnyro atidarymas. Po komandų pristatymo sveikinimo žodžius sportininkams ir jų treneriams tarė bei visiems pergalių ir sveikatos linkėjo Kalvarijos gimnazijos direktorė Dijana Kavaliauskienė, Kalvarijos savivaldybės meras Valdas Aleknavičius ir SKKL iniciatorė bei organizatorė Labdaros ir paramos fondo „Sūduvos ateitis" direktorė Birutė Kažemėkaitė. Lygos dalyviams koncertavo Kalvarijos meno mokyklos pučiamųjų orkestras bei šokėjos.

Skaityti daugiau...
 
2014 SKKL tvarkaraštis ir varžybų sistema Spausdinti El. paštas
Šeštadienis, 2017-02-25 00:00

                                                                                          

A pogrupis   
B pogrupis
Sangrūda  
Liubavas
Punskas    
Jungėnai       
Kalvarija         
Kalvarija/Santaka
Aistiškiai
Juodeliai


Pogrupiai sudaryti atsižvelgiant į 2013 metų rezultatus. Komandos pogrupyje žaidžia rato sistema. A pogrupio 1 – 2 vietas užėmusios komandos iš karto patenka į pusfinalį, o užėmusios 3 – 4 vietas dėl patekimo į pusfinalį žaidžia su B pogrupio 1 – 2 vietą užėmusiomis komandomis (A3 – B2; A4 – B1). Pusfinalyje A1 žaidžia su A4/B1 poros nugalėtoja, A2 – su A3/B2.

Skaityti daugiau...
 
Fondas baigia parengiamuosius darbus, netrukus startuos varžybos Spausdinti El. paštas
Antradienis, 2014-02-11 16:24

f1f2f3f4


Labdaros ir paramos fondas „Sūduvos ateitis“, vykdydamas projektą pagal ,,Kalvarijos VVG teritorijos vietos plėtros strategija 2007-2013 m.“ prioriteto ,,Kalvarijos VVG teritorijos gyventojų sutelktumo ir tapatumo stiprinimas“ priemonę ,,Įvairių vietos gyventojų grupių įtraukimas į bendrą veiklą ir jų bendradarbiavimo skatinimas“ „2.1.1. Jaunimo ir moterų užimtumui skatinti skirti projektai“, įsigijo paskutinius Sūduvos krepšinio kvadrato lygai organizuoti reikalingus pirkinius.

Skaityti daugiau...
 
Liubavo pagrindinei suteiktas Juozo Montvilos vardas Spausdinti El. paštas
Trečiadienis, 2013-12-04 18:31

2013 m. lapkričio 28 d. vykusiame Kalvarijos savivaldybės tarybos posėdyje Liubavo pagrindinei mokyklai suteiktas Juozo Montvilos vardas.

Juozas Montvila gimė ir užaugo prie Marijampolės esančiame Nendriniškių kaime, su Liubavu jį susiejo tarnystė Dievui, į kurio tuomet sulenkėjusią ir susipriešinusią parapiją 1910 m. buvo paskirtas vikaru. Jaunas, tautiškai nusiteikęs vikaras ne tik pradėjo lietuviškai sakyti pamokslus, lietuvių kalba atlikinėti krikšto bei kitas apeigas, bet ir lietuviškai mokė Liubavo vaikus katekizmo, kartu su savo bendrakursiu Vincu Dumčiumi įkūrė draugiją „Žiburys“, atnaujino parapijos knygyną, platino lietuvišką spaudą, nors jau tuomet buvo užsitraukęs caro valdžios nemalonę. Tokia kunigo veikla nepatiko sulenkėjusiems vietos gyventojams, jis buvo greitai susektas ir apskųstas carinei valdžiai, jam buvo uždrausta laikyti mišias, sakyti pamokslus, laidoti mirusius, praktiškai, jam buvo uždrausta eiti kunigo pareigas, dėl ko jis nusprendė emigruoti ir neteko savo gyvybės. Visam pasauliui kunigas Juozas žinomas kaip didvyris, skęstančiame „Titaniko“ laive savo vietą gelbėjimo valtyje užleidęs kitiems ir sielovadininko pareigą atlikęs iki pat mirties.

Skaityti daugiau...
 
Sūduvos krepšinio-kvadrato lygos varžybas bus galima rengti bet kurioje, salę turinčioje mokykloje Spausdinti El. paštas
Sekmadienis, 2013-11-17 19:18

SKKLŠiuo projektu stengiamasi sukurti sąlygas kaimo vaikams sportuoti, varžytis, palaikyti stipresnius bendruomenės santykius, mokytis veikti komandoje. Ketvirti metai organizuojama Sūduvos krepšinio-kvadrato lyga parodė, kad šis projektas reikalingas ir jaunimo labai laukiamas. Į lygos veiklą įsitraukia vis daugiau vaikų, atsiranda vis daugiau norinčių burtis į šokėjų ir palaikymo komandas, gerėja komandų sportinis lygis, nes vaikai noriai treniruojasi ir savarankiškai. Tačiau daugelyje kaimo mokyklų sporto salių nėra varžyboms organizuoti reikiamos įrangos. Labdaros ir paramos fondas „Sūduvos ateitis" šiuo projektu akcentuoja vieną svarbų dalyką – vaikų mokymą žaisti pagal profesionalias taisykles, ir varžybas organizuoti kokybiškai bei pagal reikalavimus. Organizuojant bet kokias varžybas sporto salėje reikalingas įgarsinimas bei švieslentė, kurioje atsispindėtų ne tik rezultatas, bet ir žaidžiamas laikas, sekundės ir kt; taip pat kitos sekretoriato darbo organizavimo priemonės, kurios suteikia informaciją ne tik žiūrovui, bet ir žaidėjui. Todėl projekto metu fondas įsigijo varžyboms reikalingą organizuoti įrangą: mobilią švieslentę, kurią bus galima pakabinti bet kurioje sporto salėje, kompiuterius ir įgarsinimo aparatūrą.

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 8 iš 22