Rėmėjai

UAB Mantinga logo

SVIESAlogo melynas
logo

Mūsų draugai

suduvos gidas 
SKF

kulturos centras 

kalvarijos logo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterŠiandien133
mod_vvisit_counterVakar540
mod_vvisit_counterŠią savaitę2950
mod_vvisit_counterŠį mėnesį13976
mod_vvisit_counterViso629464Labdaros ir paramos fondas „Sūduvos ateitis“
Sūduvos krepšinio-kvadrato lygoje varžėsi B pogrupio komandos Spausdinti
Trečiadienis, 2012-02-01 15:07

  varzybos 2012-01-28 4

Šeštadienį, sausio 28 d., Kalvarijos gimnazijos sporto salėje įvyko SKKL B pogrupio varžybos. Pirmųjų rungtynių metu susitiko Jungėnų ir Akmenynų krepšinio komandos. Akmenynų komandai šios varžybos nebuvo sėkmingos, todėl varžovai lengvai išplėšė pergalę rezultatu 135 – 9. Pelnyti pirmuosius taškus Akmenynų komandai pavyko tik antrajame kėlinyje, kai Jungėnų komanda savo sąskaitoje turėjo daugiau nei 40 taškų, todėl rungtynių baigtis buvo aiški jau pirmojoje varžybų pusėje. Naudingiausiais Jungėnų komandos žaidėjais tapo ir daugiausiai taškų surinko M. Žemaitis (35 taškai), M. Dudanavičius (26 taškai) bei M. Šnipkus (24 taškai). Akmenynų komandai taškus pelnė G. Ridas (5 taškai), K. Kravčenka (2 taškai) ir L. Trimailovas (2 taškai).

Skaityti daugiau...
 
Kalvarijoje startavo Sūduvos krepšinio-kvadrato lyga Spausdinti
Penktadienis, 2012-01-27 20:50

SKKLSausio 21 d. Kalvarijos gimnazijos salėje startavo Sūduvos krepšinio-kvadrato lyga. Kalvarijos pogrupio atidarymo šventės metu iškilminga eisena, vedamos Kalvarijos meno mokyklos orkestro ir šokėjų, į salę įžygiavo visos kvadrato ir krepšinio komandos. Praėjusiais metais startavusi tik kaip Kalvarijoje krepšinio lyga, šiemet ši lyga išaugo iki Sūduvos krepšinio-kvadrato lygos, kurioje žais ne tik Kalvarijos, Kazlų Rūdos, bet ir kaimyninės valstybės  Lenkijos atstovai - Punsko lietuvaičiai.

Skaityti daugiau...
 
Senjorų šventė Kalvarijoje Spausdinti
Penktadienis, 2012-01-27 20:45

Sausio 5 d. Kalvarijos parapijos salėje vyko Senjorų šventė Kalvarijoje, kurios metu nuostabų koncertą pagyvenusio amžiaus žmonėms dovanojo Kalvarijos meno mokyklos dainininkai ir muzikantai, o charizmatiškoji atlikėja iš Prienų Violeta Ibianskytė parodė, kad greta mūsų yra didžiulių talentų, apie kuriuos mes nežinome, nes jų nematome per televiziją.

 
<< Pradžia < Ankstesnis 21 22 Sekantis > Pabaiga >>

Puslapis 22 iš 22